Kontakt

Säljkår

Kontakta oss på Säljkår

Dan Palmsten

Försäljningschef Affärsområde Färskt

dan.palmsten@aviko.se

Henrik Bernhardsson

Försäljningschef fryst sortiment, Norden

henrik.bernhardsson@aviko.se

Pauliina Carlsson

Key Account Manager offentlig affär

pauliina.carlsson@aviko.se

Erik Dahlström

Distriktsansvarig Öst / Norr

erik.dahlstrom@aviko.se

Per Asketun

Key Account Manager / Distriktsansvarig Göteborg

per.asketun@aviko.se

Tobias Andersson

KAM dagligvaruhandeln

tobias.andersson@aviko.se

Henrik Mikkelsen

Distriktchef Danmark

henrik.mikkelsen@aviko.dk

Aviko

Välkommen med dina frågor och önskemål till oss på Aviko. Våra företag 3N Produkter och Aviko Norden har kontor och produktion på Långeberga i Helsingborg.

3N Produkter AB

Knut Påls väg 19
256 69 Helsingborg

info@aviko.se

Aviko Norden AB

Knut Påls väg 19
S-256 69 Helsingborg

info@aviko.se

Smålands Rotfrukter i Jönköping AB

Momarken 36
556 50 Jönköping

s.youssef@smalandsrotfrukter.se