Kontakt

Aviko

  • Välkommen med dina frågor och önskemål till oss på Aviko. Våra företag 3N Produkter och Aviko Norden har kontor och produktion på Långeberga i Helsingborg.

Kontakta oss på Aviko

Suzanne Grönfeldt

Kommersiell chef

suzanne.gronfeldt@aviko.se

Jacelle Mattsson Reniers

Ekonomichef

jacelle.mattsson@aviko.se

Henrik Bernhardsson

Försäljningschef fryst sortiment, Norden

henrik.bernhardsson@aviko.se

Magnus Andersson

Inköpschef råvara och förpackningsmaterial

magnus.andersson@aviko.se

Abdulhamid Noreldin

Produktionschef

abdul.noreldin@aviko.se

Kassem Noreddin Tarek

Lager- och logistikchef

kassem.tarek@aviko.se

Mats Önnerby

IT chef

mats.onnerby@aviko.se

Dan Palmsten

Affärsutvecklare / Distriktsansvarig Syd

dan.palmsten@aviko.se

Vedran Matinjanin

Kvalitets- och Miljöchef/QESH Manager

vedran.matinjanin@aviko.se

Carolin Hevelius

Kvalitetsingenjör/QA

c.hevelius@aviko.se

Lotta Morberg Jansson

Marknadskoordinator

lotta.morberg@aviko.se

Marie Helgesson

Marknads- och säljkoordinator

marie.helgesson@aviko.se

Gunilla Johansson

Teamledare Order

info@aviko.se

Monika Lundcrantz

Order

monika.lundkrantz@aviko.se

Cecilia Nilsson

Stf teamledare Order

info@aviko.se

Christel Andersson

Orderadministration

info@aviko.se

Aviko

Välkommen med dina frågor och önskemål till oss på Aviko. Våra företag 3N Produkter och Aviko Norden har kontor och produktion på Långeberga i Helsingborg.

3N Produkter AB

Knut Påls väg 19
256 69 Helsingborg

info@aviko.se

Aviko Norden AB

Knut Påls väg 19
S-256 69 Helsingborg

info@aviko.se

Smålands Rotfrukter i Jönköping AB

Momarken 36
556 50 Jönköping

s.youssef@smalandsrotfrukter.se