Kontakt

Aviko

  • Välkommen med dina frågor och önskemål till oss på Aviko, 3N Produkter AB, med kontor och produktion på Långeberga i Helsingborg.

Kontakta oss på Aviko

Jacelle Mattsson Reniers

Ekonomichef

jacelle.mattsson@aviko.se

Magnus Andersson

Inköpschef råvara och förpackningsmaterial

magnus.andersson@aviko.se

Kristina Andersson

Kvalitets- och Miljöchef

k.andersson@aviko.se

Dan Palmsten

Försäljningschef Affärsområde Färskt och Marknadschef

dan.palmsten@aviko.se

Roger Johannesson

Fabrikschef

r.johannesson@aviko.se

Gezim Ternava

Interim produktionschef

g.ternava@aviko.se

Aurimas Baltrukonis

Produktionschef

a.baltrukonis@aviko.se

Emmanuel Borgeat

Chef Lager och Logistik

e.borgeat@aviko.se

Mats Önnerby

IT-Chef

mats.onnerby@aviko.se

Henrik Bernhardsson

Försäljningschef fryst sortiment, Norden

henrik.bernhardsson@aviko.se

Pauliina Carlsson

Key Account Manager offentlig affär

pauliina.carlsson@aviko.se

Erik Dahlström

Distriktsansvarig Öst / Norr

erik.dahlstrom@aviko.se

Per Asketun

Key Account Manager / Distriktsansvarig Göteborg

per.asketun@aviko.se

Tobias Andersson

KAM dagligvaruhandeln

tobias.andersson@aviko.se

Lotta Morberg Jansson

Senior Communicator

lotta.morberg@aviko.se

Pernilla Ahlqvist

Event- och marknadskoordinator

p.ahlqvist@aviko.se

Gunilla Johansson

Teamledare Order

info@aviko.se

Cecilia Nilsson

Stf teamledare Order

info@aviko.se

Monika Lundcrantz

Order

monika.lundkrantz@aviko.se

Christel Andersson

Orderadministration

info@aviko.se

Aviko

Välkommen med dina frågor och önskemål till oss på Aviko, 3N Produkter AB, med kontor och produktion på Långeberga i Helsingborg.

3N Produkter AB

Knut Påls väg 19
256 69 Helsingborg

info@aviko.se

Smålands Rotfrukter i Jönköping

Momarken 36
556 50 Jönköping

s.youssef@smalandsrotfrukter.se