Kontakt

Aviko Norden AB

  • Knut Påls väg 19
  • S-256 69 Helsingborg

Kontakta oss på Aviko Norden AB

Jörgen Johansson

VD

jorgen@avikonorden.se

Suzanne Grönfeldt

Kommersiell chef

s.gronfeldt@avikonorden.se

Jacelle Mattsson Reniers

Ekonomichef

j.mattsson@avikonorden.se

Henrik Bernhardsson

Försäljningschef fryst sortiment, Norden

h.bernhardsson@avikonorden.se

Dan Palmsten

Affärsutvecklare

d.palmsten@avikonorden.se

Magnus Andersson

Inköpschef råvara och förpackningsmaterial

m.andersson@avikonorden.se

Lotta Morberg Jansson

Marknad

l.morberg@avikonorden.se

Marie Helgesson

Marknadskoordinator

marie@avikonorden.se

Mats Önnerby

IT chef

m.onnerby@avikonorden.se

Vedran Matinjanin

Kvalitetschef

v.matinjanin@avikonorden.se

Kenth Engström

Underhållschef

k.engstrom@avikonorden.se

Aviko Norden AB

Knut Påls väg 19
S-256 69 Helsingborg

info@avikonorden.se

3N Produkter AB

Knut Påls väg 19
256 69 Helsingborg

info@3n.se

Smålands Rotfrukter i Jönköping AB

Momarken 36
556 50 Jönköping

s.youssef@smalandsrotfrukter.se