Kontakt

Aviko Norden AB

  • Knut Påls väg 19
  • S-256 69 Helsingborg

Kontakta oss på Aviko Norden AB

Jörgen Johansson

VD

jorgen@avikonorden.se

Dan Mathiasson

Försäljningschef färskt sortiment, Norden

d.mathiasson@avikonorden.se

Henrik Bernhardsson

Försäljningschef fryst sortiment, Norden

h.bernhardsson@avikonorden.se

Magnus Andersson

Inköp råvara

m.andersson@avikonorden.se

Johan Uematsu

KAM offentlig affär och matinspiratör

j.uematsu@avikonorden.se

Karin Lindman

Marknadschef

karin@avikonorden.se

Lotta Morberg Jansson

Marknad

l.morberg@avikonorden.se

Marie Helgesson

Marknad

marie@avikonorden.se

Martin Håkansson

Inköps- och Logistikchef

martin@avikonorden.se

Mats Önnerby

IT chef

m.onnerby@avikonorden.se

Aviko Norden AB

Knut Påls väg 19
S-256 69 Helsingborg

info@avikonorden.se

3N Produkter AB

Knut Påls väg 19
256 69 Helsingborg

info@3n.se

Smålands Rotfrukter i Jönköping AB

Momarken 36
556 50 Jönköping

s.youssef@smalandsrotfrukter.se