Kontakt

Aviko Norden AB

  • Knut Påls väg 19
  • S-256 69 Helsingborg

Kontakta oss på Aviko Norden AB

Jörgen Johansson

VD

jorgen@3n.se

Dan Mathiasson

Försäljningschef Food Service

d.mathiasson@avikonorden.se

Henrik Bernhardsson

Försäljningschef DVH

h.bernhardsson@avikonorden.se

Tony Winberg

Ekonomichef

t.winberg@avikonorden.se

Christian Ohlsson

Inköp/Transport

christian@3n.se

Linda Larsen

Anbudskoordinator

l.larsen@avikonorden.se

Magnus Andersson

Inköp råvara

m.andersson@3n.se

Lotta Morberg

Marknadskoordinator

l.morberg@avikonorden.se

Viktoria Karlsson

Kvalitets- och miljöchef

viktoria@avikonorden.se

Johan Uematsu

Produktutvecklingschef/mässor

j.uematsu@avikonorden.se

Aviko Norden AB

Knut Påls väg 19
S-256 69 Helsingborg

info@avikonorden.se

3N Produkter AB

Knut Påls väg 19
256 69 Helsingborg

info@3n.se

Skal-Man i Halmstad Potatis AB (packeri)

Besöksadress:
Kövlinge 129, 312 94 Laholm

info@farmaren.se

Smålands Rotfrukter i Jönköping AB

Momarken 36
556 50 Jönköping

s.youssef@smalandsrotfrukter.se